Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kaip aplinka nulemia žmogaus likimą?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kokią įtaką aplinka turi žmogaus gyvenimui? Trumpas aprašymas: Aplinka daro didelę įtaką žmogui. Žmogus užauga tam tikroje aplinkoje, kurioje gauna vertybes ir pasaulėvaizdį. Dėl to žmogus yra išmokomas vienaip ar kitaip vertinti jį supantį pasaulį. Dažnai žmogaus aplinka nebūna visada stabili – ji nuolat keičiasi. Dėl to žmogus nuolat patiria naujus iššūkius – džiaugsmingus ar sunkius išgyvenimus. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kaip aplinka nulemia žmogaus likimą. Ilgas aprašymas: Žmogaus gyvenime yra labai daug veiksnių, kurie daugiau ar mažiau veiki žmogaus gyvenimą arba kitaip tariant – likimą. Tačiau vienas iš esminių aspektų, formuojančių žmogaus likimo peripetijas – tai aplinka, kurioje žmogus gyvena. Aplinkoje, kurioje žmogus būna, vyrauja įvairios tendencijos, vertybės, gyvenimo būdas ir kt. veiksniai. Taigi šių ir kitų veiksnių visuma lemia tam tikrą žmogaus likimo koregavimą. Tokioje aplinkoje būdamas žmogus perima tam tikras savybes, jas įsisavina. Na, o tai, ką žmogus įsisavina būdamas tam tikroje aplinkoje, visada panaudos savo pasirinkimams, gyvenimo sprendimams. Todėl kalbėjimo pavyzdyje į aplinkos reikšmę žmogaus likimui žvelgiama dar giliau bei nagrinėjant aplinkos įtaką bei taip pat remiantis įvairiais pavyzdžiais, literatūros kūriniais ir kt., argumentuotai atsakoma į temos klausimą – kaip aplinka nulemia žmogaus likimą? Šio klausimo, susijusio su aplinkos įtaka žmogaus likimui, analizavimas leidžia geriau suprasti žmogaus gyvenimo procesus bei tai, kas labiausiai gali paveikti žmogų, jo gyvenimo pasirinkimus ir net likimo kismus, kurie labai svarbūs žmogui, tik ne visada suprantama, kaip aplinka taip veikia žmogų. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!