Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Kaip aplinka nulemia žmogaus likimą? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kokią įtaką aplinka turi žmogaus gyvenimui?

Trumpas aprašymas:

Aplinka daro didelę įtaką žmogui. Žmogus užauga tam tikroje aplinkoje, kurioje gauna vertybes ir pasaulėvaizdį. Dėl to žmogus yra išmokomas vienaip ar kitaip vertinti jį supantį pasaulį. Dažnai žmogaus aplinka nebūna visada stabili – ji nuolat keičiasi. Dėl to žmogus nuolat patiria naujus iššūkius – džiaugsmingus ar sunkius išgyvenimus. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kaip aplinka nulemia žmogaus likimą.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus gyvenime yra labai daug veiksnių, kurie daugiau ar mažiau veiki žmogaus gyvenimą arba kitaip tariant – likimą. Tačiau vienas iš esminių aspektų, formuojančių žmogaus likimo peripetijas – tai aplinka, kurioje žmogus gyvena. Aplinkoje, kurioje žmogus būna, vyrauja įvairios tendencijos, vertybės, gyvenimo būdas ir kt. veiksniai. Taigi šių ir kitų veiksnių visuma lemia tam tikrą žmogaus likimo koregavimą. Tokioje aplinkoje būdamas žmogus perima tam tikras savybes, jas įsisavina. Na, o tai, ką žmogus įsisavina būdamas tam tikroje aplinkoje, visada panaudos savo pasirinkimams, gyvenimo sprendimams. Todėl kalbėjimo pavyzdyje į aplinkos reikšmę žmogaus likimui žvelgiama dar giliau bei nagrinėjant aplinkos įtaką bei taip pat remiantis įvairiais pavyzdžiais, literatūros kūriniais ir kt., argumentuotai atsakoma į temos klausimą – kaip aplinka nulemia žmogaus likimą? Šio klausimo, susijusio su aplinkos įtaka žmogaus likimui, analizavimas leidžia geriau suprasti žmogaus gyvenimo procesus bei tai, kas labiausiai gali paveikti žmogų, jo gyvenimo pasirinkimus ir net likimo kismus, kurie labai svarbūs žmogui, tik ne visada suprantama, kaip aplinka taip veikia žmogų.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?