Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip gyvenimas išbando žmogaus stiprybę? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Gyvenimas yra labai nenuspėjamas. Jis kasdien žmogui pasiūlo vis kažką naujo. Tad neretai gyvenimas išbando ir žmogaus stiprybę. Kokiais principais ta žmogaus stiprybė yra išbandoma, kokia yra jos reikšmė ir kt., plačiau aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais.

Ilgas aprašymas:

Turėti dvasinę stiprybę – tai reiškia turėti pakankamai galios išgyventi įvairiausius gyvenimo sunkumus bei perlipti didžiausias gyvenimo kliūtis, kliaunantis savo jėgomis bei gebėjimu nepasiduoti blogiui. Tokia dvasinė žmogaus stiprybė kiekvienam yra labai svarbi. Tačiau dvasinei stiprybei įgauti yra reikalingos gyvenimo patirtys, reikšmingi gyvenimo suvokimai. Dvasinės stiprybės pasiekimas gyvenime nėra labai lengvas. Tačiau jeigu tokią dvasinę stiprybę žmogus gyvenime įgauna, tuomet jis gali viską. Tačiau kaip tyčia, labai dažnai mėgstantis iššūkius žmonėms duoti likimas pateikia staigmenų ir pateikia pačių įvairiausių išbandymų, patikrinti žmogaus dvasinei stiprybei. Tokie išbandymai gyvenime susiję su įvairiomis ribinėmis situacijomis, kurios dažniausiai sužlugdo ne tik pavienius žmones, tačiau ir ištisas tautas. Tačiau kokie tie gyvenimo išbandymai, bandantys paveikti ir pamatyti tikrąją žmogaus dvasinės stiprybės galią? Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, juose pateikiamomis situacijomis, argumentuotai aptariama, su kokiais išbandymais tenka žmonėms gyvenime susidurti tam, kad būtų išbandoma jų dvasinė stiprybė ir vidinė galia.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?