Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Kaip padarytas nusikaltimas veikia žmogų? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Kartais žmogus susiduria su labai netikėtomis situacijomis, kurios tikrai bent minimaliai turėtų paveikti žmogaus vidų ir viena tokių situacijų yra nusikaltimai. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, analizuojama, kaip žmogus yra paveikiamas padarius nusikaltimą, kaip jis po viso to jaučiasi ir ką tai rodo.

Ilgas aprašymas:

Sakoma, kad kiekvienas žmogus yra iš prigimties geras bei doras. Tačiau taip pat yra sakoma, kad kiekvienas po bet kokio prasižengimo, gyvenime visada nusipelno antro šanso. Tai rodo, kad, vis tik, žmogus net ir būdamas geras bei doras iš prigimties, gyvenime gali susidurti su tam tikra ribine situacija. Ši ribinė situacija, šiuo atveju, gali būti padarytas nusikaltimas. Akivaizdu, kad bet kokių prasižengimų bei nusikaltimų darymas gyvenime – tai nedora bei nedovanotina veikla, už kurią bet kokiu atveju reikia atsakyti. Tačiau nusikaltimai būna tyčiniai ir netyčiniai. Kiekvienas susidurdamas su nusikaltimu ar nusikaltimą atlikdamas, visada turi savi asmeninį motyvą bei galbūt netgi pasiaiškinimą. Tačiau dar svarbiau yra tai, ką jaučia žmogus padaręs nusikaltimą. Daugelis mano, kad tik nekaltas ir tikrai doras žmogus jaučia kaltę po padaryto nusikaltimo, kas gali žmogų išteisinti. Tačiau kiti teigia, kad padarytas nusikaltimas taip pat veikia ir tyčia nusikaltimą padariusį žmogų. Tad kokia yra tikroji tiesa – kaip padarytas nusikaltimas veikia žmogų – argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei literatūriniuose kūriniuose aprašomomis situacijomis.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?