Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Planuoji ruošti BRANDOS DARBĄ?

nuotrauka

Brandos darbas – tai visai neseniai, 2018 m., mokyklose įsigalėjusi naujovė – alternatyva mokykliniam brandos egzaminui. Kadangi tai yra visiškai naujas moksleivių žinių patikrinimo būdas ir tikriausiai dar ne daugelis gerai išmano brandos darbo rengimo niuansus, tam atsirado pagalbininkas padėsiantis pasirengti. Puslapis brandosdarbas.lt yra pasirengęs atsakyti į visus rūpimus moksleiviams klausimus, susijusius su brandos darbu bei jo rengimo ypatybėmis.

Puslapyje brandosdarbas.lt galite rasti įvairių ir labai išsamių straipsnių. Juose galite sužinoti apie kiekvieną brandos darbui ruošti reikalingą bei tolygiai svarbų žingsnį.
Puslapyje išsamiai pateikiama, kokia yra šio atsiskaitymo nauda mokiniui, palyginti su jau seniai mokyklose esančiais klasikiniais brandos egzaminais. Taip pat puslapyje galite sužinoti apie temos pasirinkimą ir formulavimą – kas yra svarbiausia renkantis ir formuluojant temą, ko nevalia praleisti pro akis, kad tema idealiai atspindėtų aprašomą ar rengiamą objektą ar produktą. Žinoma, puslapyje taip pat aptariama, kokie yra svarbiausi šio atsiskaitymo reikalavimai – kokiu šriftu reikėtų rašyti, kaip turi atrodyti titulinis puslapis, temos ir potemės, kokia turi būti rengiamo darbo apimtis, kaip cituoti naudojamas citatas bei apskritai – kokios yra svarbiausios brandos darbo sudėtinės dalys. Taip pat puslapyje brandosdarbas.lt galite rasti išsamią informaciją apie literatūros sąrašo rengimą – kokiu principu reikia rengti literatūros sąrašą, kokia tvarka dėlioti literatūros šaltinius, kaip teisingai užrašyti literatūros šaltinių autorius.

Puslapio komanda taip pat žino, kad parengti brandos darbą ir jį pristatyti vadovui neužtenka. Jis yra pristatomas viešai, todėl puslapyje galite rasti informaciją, kaip tinkamai pristatyti brandos darbą prieš vertinančią komisiją, kokią informaciją derėtų rodyti vaizdinėse priemonėse, padėsiančiose pristatyti informaciją, kokių veiksmų reikėtų imtis prieš pristatinėjant ar netgi pristatymo metu. Na ir svarbiausia, puslapyje sužinosite, nuo ko priklauso galutinis įvertinimas, kokie reikalavimai turi būti idealiai išpildyti, siekiant gauti maksimalų balą, sykiu išskiriant, už kokias dalis, kokia balų suma tenka mokiniui bei kokie išpildyti brandos darbo reikalavimai kokį balų skaičių suteikia mokiniui gaunant galutinį įvertinimą.

Internetinis puslapis brandosdarbas.lt primena ir apie svarbiausias brandos darbo rengimo datas bei svarbiausia, jog suteikia išsamias konsultacijas tam, kad jūs, moksleiviai, gautumėte geriausius įvertinimus.

Tikimės, jog puslapis brandosdarbas.lt padės jums geriau suprasti šio naujoviško žinių patikrinimo būdo specifiką bei tai, kaip šį darbą reikėtų rengti ir kokių aspektų, svarbių brandos darbui derėtų nepamiršti.

Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?