Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip stiprūs išgyvenimai paveikia žmogų? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogus – tai gana sudėtinga būtybė. Tad žmogus neretai gyvendamas susiduria su tam tikromis situacijomis, kada yra priverstas išgyventi itin stiprius išgyvenimus bei gyvenimo negandas. Kiekviena jų veikia žmogų individualiai. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis klasikiniais ir užsienio literatūros kūriniais, argumentuotai atskleidžiama, kaip stiprūs išgyvenimai paveikia žmogų bei kokios reikšmės tai turi.

Ilgas aprašymas:

Žmogus yra ypatinga būtybė. Žmogui yra būdingas gebėjimas mąstyti ir jausti. Taigi žmogų galima suvokti, kaip visas įmanomas perspektyvas gyvenime turintį individą. Todėl žmogus yra pakankamai stiprus. Ne tiek fiziškai, kiek morališkai. Na, o morališka stiprybė labiausiai susijusi su žmogaus vidine dvasios stiprybe. Vidinę dvasios stiprybę turi beveik kiekvienas žmogus ir ši dažniausiai yra įgyjama per įvairias gyvenimo patirtis. Turėdamas vidinę stiprybę žmogus gali išgyventi beveik visas sudėtingas gyvenimo situacijas. Tačiau nepaisant to, žmogaus nenuspėjamas gyvenimas vis vien dažnai žmogui suteikia pačių įvairiausių išgyvenimų. Taigi dažnai tie išgyvenimai būna labai skausmingi, kainuojantys žmogui daug nervų. Todėl net jeigu žmogus ir yra pakankamai stiprus, veikiamas stiprių gyvenimo pateikiamų situacijų ir jų sukeliamų išgyvenimų, žmogus bet kokiu atveju yra paveikiamas. Vieniems šis poveikis yra labai negatyvus. Kitiems – poveikis gali būti teigiamas ir netgi motyvuojantis kovoti ir toliau. Tad kaip tiksliai žmogus yra paveikiamas stiprių išgyvenimų, aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros pavyzdžiais.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?