Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kaip stiprūs išgyvenimai paveikia žmogų? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Žmogus ne visados gyvena tik ilgai ir laimingai. Žmogaus gyvenime kartais pasitaiko ir itin stiprių išgyvenimų, ir dramos, ir dar visokiausių kitų patirčių, veikiančių kasdienybę ir pajautas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kaip stiprūs išgyvenimai įvairiais atvejais gali paveikti žmones. Ilgas aprašymas: Žmogaus gyvenimas tikrai ne visada būna laimingas. Šiame gyvenime pasitaiko tiek džiaugsmingų pakilimų, tiek skaudžių nuosmukių. Tačiau iš to ir susideda visas žmogaus gyvenimo žavesys. Tokiems gyvenimo pakilimams ir nuosmukiams dažnai žmogus jau yra ruošiamas nuo mažens. Tad dėl tinkamo auklėjimo, galimai reikšmingų patirčių, žmogus paprastai savyje išsiugdo vidinę stiprybę, kuri pamažu gyvenant auga bei plečiasi, apsaugodama žmogų. Vis tik, kad ir kokią žmogus vidinę stiprybę beturėtų, tai neapsaugo žmogaus nuo sudėtingų gyvenimo situacijų ir įvairiausių jose pasitaikančių išgyvenimų. Šie išgyvenimai gali būti patys įvairiausi. Išgyvenimais galima vadinti praradimus, smurto patyrimą, atsiskyrimą nuo tėvynės ir kt. Tai yra vieni stipriausių išgyvenimų. Tad, kaip jau ir buvo minėta, kad ir koks stiprus žmogus bebūtų, vienaip ar kitaip šių išgyvenimų visuma daugiau ar mažiau veikia žmogų. Tad kokį poveikį žmogui turi stiprūs išgyvenimai, kokia yra tokių stiprių išgyvenimų reikšmė žmogaus gyvenime, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose pavaizduotų personažų atvejais. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!