Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip vaizduojama tikra meilė literatūroje? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Meilė – tai sudėtingas jausmas, suteikiantis žmogui tiek laimę, tiek džiaugsmą. Meilė yra jausmas, kuris sujungia du žmones – tie žmonės tampa neišskiriami vidinio gilaus ryšio. Kiekvienas žmogus gyvenime patiria meilę, bet meilė gali būti įvairi – ji gali būti trumpalaikis susižavėjimas, arba tai gali būti ilgalaikė meilė, kuri neišblėsta visą gyvenimą. Šiame kalbėjime yra nagrinėjamas tikros meilės vaizdavimas.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai ypatingas jausmas. Nei vienas žmogus tikriausiai net nesuabejotų meilės ypatingumu, kadangi šis jausmas yra individualus, bet panašiai veikiantis visus tą meilės jausmą patiriančius žmones. Taigi paprastai meilę žmonės traktuoja, kaip pakilų jausmą, gebantį žmogų pakelti virš kasdienybės. Taip pat žmonės teigia, kad meilės jausmas suteikia džiaugsmo ir laimės. Vis tik, kita dalis žmonių linkusi minėti, jog meilę labiausiai įprasmina nusivylimo, liūdesio ir skausmo jausmai. Todėl kyla klausimas, ar būtent toks meilės suteikiamas jausmas yra tikras? Galbūt jis yra painiojamas su simpatija ar prisirišimu? Atvejų gali būti pačių įvairiausių. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra orientuojamasi į tikrą meilę. Kažin, ar yra konkretus tikrosios meilės apibūdinimas, tačiau net jei tokio ir nėra, tikros meilės vaizdavimą galima įžvelgti įvairiuose literatūros kūriniuose, kuriuose, vis tik, apie meilę, meilės suteikiamas kančias ir džiaugsmus yra rašoma ypatingai dažnai, nes tai kone pats populiariausias jausmas pasaulyje, kartais netgi gebantis paaiškinti kai kuriuos žmonių poelgius ar suvokimus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?