Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Kaltė daugelio žmonių yra suprantama, kaip gana negatyvus ir slegiantis jausmas, kuris atsiranda tada, kai žmogus pasielgia netinkamai – atlieka nusikaltimą ar padaro tam tikrų klaidų. Taigi atlaidumuas – nuo nuskriaustojo priklausantis aspektas. Vieni žmonės kaltiesiems skriaudikams atleidžia, o kiti – ne. Pati kaltė ir atlaidumas, galima teigti, yra tarpusavyje susiję veiksniai, kurie yra tolygiai svarbūs. Taigi kaltės ir atlaidumo sąveika labai dažnai buvo aptariama garsaus lietuvių rašytojo Jono Biliūno kūryboje. Kūrėjas kaltės ir atlaidumo temas analizavo aptardamas sudėtingus veikėjų išgyvenimus, kančios pilnas patirtis, nulemtas nepalankių gyvenimo sąlygų. Taigi šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje išsamiai ir argumentuotai aptariama, kokiais principais Jono Biliūno kūryboje pateikiama kaltės ir atlaidumo tema. Išskiriama, kaip žmonės išgyvena kaltę bei kaip išgyvenamas atlaidumas. Pateikiama šių dviejų aspektų – kaltės ir atlaidumo – sąveika, nurodanti, kaip ji paveikia ir keičia žmogaus gyvenimą.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.