Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kenčiančio ir nelaimingo žmogaus vaizdavimas literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Dėmesys nelaimingam žmogui literatūroje. Trumpas aprašymas: Kenčiantis ir nelaimingas žmogus literatūroje – tai gana dažnas atvejis. Tad akivaizdu, kad kančios ir nelaimingumo pasitaiko įvairiais atvejais ir nelaimingas bei kenčiantis žmogus gali būti tokiu vadinamas ne be reikalo, todėl būtent dėl tokių priežasčių netgi galima tiksliau nusakyti, kaip konkrečiai tas kenčiantis ir nelaimingas žmogus atvaizduojamas literatūroje. Todėl apie visa tai plačiau pasakojama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Žmonėms yra labai svarbu būti laimingiems. Taigi kiekvienas žmogus savo gyvenime ieško laimės ir ramybės. Sykiu tai dar suvokiama, kaip tam tikra gyvenimo prasmė. Tačiau prieš atrandant tikrąją laimę ir ramybę, žmogus neretai susiduria su tokiomis gyvenimo situacijomis, kuriose žmogus tampa kenčiančiu ir nelaimingu. Tai reprezentuoja jaučiama kančia, negatyvios mintys, dramtizmas, nuolatinės moralinės kolizijos, nesugebėjimas pasirinkti ir labai daug kitų aspektų, susijusių su kenčiančio ir nelaimingo žmogaus atvaizdu bei gyvenimu. Apie kenčiantį ir nelaimingą žmogų yra rašoma ir literatūros kūriniuose. Juose neretai daugelis vaizduojamų personažų yra patiriantys kančias ir nelaimę. Tokių kenčiančių ir nelaimingų personažų atvaizdavimas yra labai ryškus ir spalvingas, nurodantis, kas dažniausiai tą kančią ir nelaimę sukelia bei apskritai, kokia yra visos tos kančios bei nelaimės prasmė. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais, juose atvaizduojamais atvejais bei personažais, išgyvenančiais kančią ir nelaimę, aptariama, koks dažniausiai yra pastebimas kenčiančio ir nelaimingo žmogaus vaizdavimas, kokios savybės kenčiančiam ir nelaimingam žmogui literatūros kūriniuose yra labiausiai būdingos ar net priimtinos.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!