Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kenčiantis žmogus XX a. literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Kančia yra sunkus dalykas, kurį savo gyvenime patiria kiekvienas žmogus. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių – netekčių, karo ar tarpusavio pykčių. Ypač skaudus žmogaus istorijai yra XXa., kuris yra pilnas netikėtų įvykių, keitusių žmogaus mąstymą ir pasaulio suvokimą. XXa. įvyko daug sunkių istorinių įvykių, kurių pasekoje vyko masiniai žudymai, badas, trėmimai ir kiti žiaurūs įvykiai, dėl kurių žuvo daugybė žmonių, o dar daugiau buvo traumuoti visam gyvenimui. Šiame kalbėjime yra nagrinėjamas kenčiantis žmogus. Ilgas aprašymas: XX a. literatūra – tai yra dažniausiai katastrofomis, išgyvenimais, ir kitais skaudžiais istoriniais įvykiais paremta literatūra, kurios didžioji dalis yra tapusi klasika. Tad XX a. literatūriniai kūriniai – reikšmingi tiek žmogaus brandai, tiek suvokimui apie istoriją bei jos reiškinius, kūriniai, kuriuose aprėpiama bei pateikiama tik tai, kas svarbiausia bei paliečia žmogaus vidų. Būtent šiam tikslui XX a. literatūros kūriniuose yra pastebima labai daug ryškių personažų. Vieni jų turi labai teigiamas savybes, o kiti – neigiamas. Tad šiuo atveju, šiame kalbėjimo pavyzdyje kone aktualiausia XX a. literatūroje atvaizduojamo žmogaus charakteristika yra susisijusi su kančia. Kitaip tariant – šiame kalbėjimo pavyzdyje yra svarbus kenčiantis žmogus. Kenčiantys žmonės XX a. literatūros kūriniuose dažniausiai geriausiai atspindi XX a. literatūroje fiksuojamas patirtis ir išgyvenimus. Kenčiančiam žmogui dažniausiai tenka su visomis tomis situacijomis susidurti ir jas išgyventi. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pateikiama, koks yra kenčiančio žmogaus atvaizdas bet charakteristika, aprašomi XX a. literatūros kūriniuose. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!