Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Ko moko Lietuvių literatūra? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Lietuvių literatūra – unikalus ir autentiškas edukacinis šaltinis, kuriame pateikiamos pačios įvairiausios gyvenimiškos temos. Tad, akivaizdu, kad literatūra skaitytoją išmoko beveik visų gyvenimo paslapčių ir idėjų. Tad kokios jos, plačiau argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis klasikiniais lietuvių literatūros kūriniais ir jų siužetais.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių literatūra – tai ypatinga literatūra, kurioje atsispindi lietuviškasis mentalitetas bei lietuviškumo simboliai. Tačiau žvelgiant į lietuvių literatūros kūrinius, jų turinį bei norimas tais literatūros kūriniais išreikšti idėjas, galima pastebėti, jog lietuvių literatūra – tai ne tik kultūros, mentaliteto ir lietuviškumo pateiktis. Lietuvių literatūra gali būti traktuojama ir kaip tam tikras mokymosi šaltinis, kuris be abejonės perduoda tik pačius svarbiausius lietuviškam mentalitetui bei išminčiai priklausančius aspektus. Tai rodo, kad lietuvių literatūra yra skirta mokyti skaitytoją, suteikti jam žinių. Skaitytojai tokį literatūroje matomą mokymą labai vertina bei dažniausiai laiko vienu iš lietuvių literatūros privalumų. Tačiau jeigu reikėtų tiksliai išvardinti, ko moko lietuvių literatūra, būtų sunku išvardinti viską, kadangi tai, ką bando mokyti skaitytoją lietuvių literatūra – yra neaprėpiama. Kitaip tariant – lietuvių literatūra moko beveik visko. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, šių kūrinių turiniu, idėjomis ir kt. aspektais, vardinami svarbiausi aspektai, mokomi lietuvių literatūroje, sykiu pabrėžiant, kuo paminėtų aspektų mokymas lietuvių literatūroje yra toks svarbus bei reikšmingas žmogui.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?