Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ko žmogus ieško dažniau: laimės ar prasmės? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Žmogus tik gimdamas pradeda pažintį su pasauliu. Tad augdamas žmogus pradeda ieškoti to, kas labiausiai patenkintų jo poreikius. Tad dažnai yra svarstoma, žmogus dažniau ieško laimės ar prasmės? Į šį klausimą argumentuotai atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis klasikiniais lietuvių literatūros kūriniais. Ilgas aprašymas: Žmogus – tai yra ypač protingas, gebantis jausti ir mąstyti individas. Žinoma, pačioje gyvenimo pradžioje, tik gimus, žmogui nereikia beveik nieko – tik tėvų meilės, šilumos ir dėmesio. Tačiau, vis tik, kai žmogus pradeda augti, kai žmoguje atsiranda noras tobulėti, pažinti ir suprasti, prasideda nuolatinis klausimų apie gyvenimą kėlimas bei kitokios egzistencialistinės apraiškos, rodančios, kad žmogus išties mąsto apie prasmingus dalykus. Tad vienas iš tokių klausimų yra susijęs su tuo, kas yra svarbiau – laimė ar prasmė? Ko žmogus ieško dažniau – laimės ar prasmės? Žmogus, būtų galima sakyti, ieško visko. Tačiau apžvelgiant tam tikras situacijas bei patirtis, žmogus neretai gali labiau ieškoti tik vieno aspekto. Taigi kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, pateikiamomis įvairiuose literatūros kūriniuose, išsamiai aptariama – kokie objektai žmogaus gyvenime yra reikšmingesni ir kurių žmogus ieško labiau – ar tai laimė, ar prasmė? Tokia analizė kalbėjimo pavyzdyje gali padėti lengviau susipažinti su žmogaus psichologija bei pagrindinis troškimais. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!