Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kodėl jaunam žmogui nelengva gyventi? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Jaunas žmogus – tai sudėtingas, pasaulio dar tinkamai nepažįstantis žmogus, kurio gyvenime apstu įvairiausių išgyvenimų. Todėl nenuostabu, kad jaunam žmogui nelengva gyventi. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, žvelgiant kiek giliau ir remiantis konkrečiais literatūriniais pavyzdžiais, argumentuotai atsakoma į klausimą – kodėl jaunam žmogui nelengva gyventi?

Ilgas aprašymas:

Būti jaunu žmogumi – tai būti dar tinkamai pasaulio nepažįstančiu, gana pasimetusiu, neužtikrintu žmogumi. Tad sykiu jauno žmogaus gyvenimas yra nelengvas ir svarbiausia, priešakyje dar tik slepiantis dar didesnius sunkumus. Taigi dėl šių priežasčių jauniems žmonėms yra nelengva gyventi. Gyvenimas darosi sunkus, liūdnas. Pradedama žvelgti nihilistiškai, egzistencialistiškai ir kt. Tačiau tam, kad žmogus jaustų itin didelį sunkumą gyventi ir tą gyvenimą puoselėti, yra labai daug svarių bei reikšmingų priežasčių. Jaunam žmogui tos priežastys gali būti labai individualios. Kartais net juokingos. Tačiau tai vis vien paaiškina jauno žmogaus gyvenimo sunkumą. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojama, kodėl jaunam žmogui yra nelengva gyventi. Į šį kalbėjimo temos klausimą, kodėl jauną žmogų kankina nelengvas gyvenimas, atsakoma remiantis įvairiais literatūros kūriniais bei juose pateiktomis situacijomis, dažniausiai gana akivaizdžiai reprezentuojančiomis aspektus, numatančius jauno žmogaus nelengvo gyvenimo priežastis. Tad kokios tos priežastys neleidžiančios gyventi jaunam žmogui ramiai ir lengvai, aptariamos šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?