Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kodėl svarbu ginti savo tiesą?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kalbėsiu apie tai, kodėl svarbu ginti savo tiesą. Kodel svarbu ginti savo tiesa. Trumpas aprašymas: Ginti savo paties tiesą – labai svarbu. Juk apgindamas savo tiesą žmogus kovoja ir įrodo savo vertę. Tačiau tai ne vienintelė savo tiesos gynimo reikšmė. Todėl plačiau ši savo tiesos gynimo svarbos idėją plėtojama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tokių rašytojų, kaip Sofoklis, Migelis de Servantesas ir Žemaitė, kūriniais. Ilgas aprašymas: Sakoma, kad pasaulyje vienos tiesos nėra. Taigi, tampa akivaizdu, jog vyrauja daug skirtingų nuomonių ir požiūrių į pačius įvairiausius gyvenimo aspektus. Kiekvienas žmogus turi savo tiesas ir jas visada stengiasi kaip įmanoma geriau apginti. Tai žmonės daro gana aršiai, stengdamiesi kuo įtikinamiau argumentuoti savo nuomonę. Dažnai toks savo tiesos gynimas kelia konkurenciją. Dar dažniau – įvairius pykčius, konfliktus. Tačiau savo tiesos gynimas – svarbus ir reikalingas kiekvienam žmogui veiksnys, be kurio neįsivaizduojama nei viena komunikacijos forma, nei viena diskusija. Tad savaime suprantama, kad ginti savo tiesą – tai vienas iš esminių gyvenimo procesų. Tačiau kodėl jis toks svarbus? Kodėl žmonėms yra svarbu ginti savo tiesą? Būtent į šiuos klausimus argumentuotai atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, pateikiant konkrečius atvejus ir aspektus, kodėl kiekvienas gina savo tiesą ir svarbiausia, jog savo tiesos gynimą laiko labai reikšmingu dalyku, net jeigu kartais tenka ir susipykti, ir pasiginčyti. Tad, iš esmės, šis kalbėjimo pavyzdys ir jame pateikiama informacija apie savo tiesos gynimą, leidžia geriau pažvelgti į žmogaus psichologiją ir jai reikšmingus momentus, kaip kad ir šiuo atveju savo tiesos gynimo procesas.

  Klasė: 10 klasė Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!