Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Kam reikalinga draugystė?
Trumpas aprašymas:
Draugystė – tai tikriausiai pats svarbiausias tarpusavio ryšys visame pasaulyje, vyravęs visais laikais. Būtent draugystė kuria tarpusavio ryšį, atsidavimą, tačiau ir be šių faktorių yra aspektų, kurie parodo, kodėl svarbu turėti draugą. Todėl būtent apie tai, kodėl svarbu turėti draugą, yra argumentuotai dėstoma šiame kalbėjimo pavyzdyje.
Ilgas aprašymas:
Žmogus gimsta bendruomenėje. Taigi tai reiškia, kad kiekvienas žmogus jau nuo pat mažens pradeda susilieti su bendruomenės gyvenimu bei nuolatos yra apsuptas žmonių. Iš pradžių – tai patys artimiausi žmonės. Tačiau augant, žmogų pradeda supti ir kitokie asmenys. Bet kokiu atveju, tokia žmogaus ir aplinkinių sąveika skatina draugystės kūrimąsi. Meluotume sakydami, kad kiekvienas su kuriuo bendraujame yra draugas. Tačiau nesuklystume sakydami, kad tie, kurie palaiko tvirtus, kryptingus ir nuoširdžius santykius, paremtus atsidavimu, meile ir atvirumu, turi tvirtą bei ypatingą draugystę. Todėl turėti draugą ar draugų yra be galo svarbu. Draugo turėjimas reiškia gebėjimą bendrauti, komunikuoti. Tačiau draugo turėjimo svarbos aspektų yra tikrai ne vienas ir ne keli. Draugo turėjimo svarbos aspektų yra kur kas daugiau. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pagrindiniu objektu pasirinkus draugystę, argumentuotai yra aptariama, kodėl kiekvienam žmogui svarbu turėti draugą. Aptariant šią draugo turėjimo svarbą, pateikiamos argumentavimui skirtos situacijos iš literatūrinių kūrinių bei juose atvaizduojamų situacijų.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.