Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kodėl žmogui svarbūs prisiminimai?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kuo žmogui svarbūs prisiminimai? Trumpas aprašymas: Prisiminimai žmogaus gyvenime niekada nesikeičia. Laikas nėra atsukamas atgal. Kiekvienas žmogus, kad ir kokie bebūtų prisiminimai, turi juos branginti ir saugoti, nes net neigiamos mums įtakos turintis praeities įvykis kuo puikiausiai mus gali išmokyti įvairių vertybių, pažvelgimo į klaidas. Lietuvių literatūros autoriai savo kūrybos bruožais pabrėžia, kad prisiminimai padeda atlaikyti gyvenimo sunkumus, nors trumpam atitolina nuo realybės skausmų ir liūdesio. Taigi, prisiminimai įprasmina individo gyvenimą. Ilgas aprašymas: Prisiminimai – tai ko gero vieni gražiausių dalykų, kokius gali turėti žmogus. Prisiminimus galima įvardinti kaip tam tikras vizijas ar regėjimus, kurie atsiranda pagalvojus apie praeitį bei tai, kas joje vyko. Tad prisiminimams svarbi praeitis bei joje vykę procesai. Prisiminimai negalėtų egzistuoti be praeities. Todėl, akivaizdu, kad kiekvienas žmogus turi prisiminimų. Vieniems prisiminimai mintyse yra tik negatyvūs. Tai lemia sudėtingos išgyventos situacijos, praeityje patirti skaudūs įvykiai. Tačiau kitiems prisiminimai yra labai šviesios mintys, apie tai, kas brangu ir svarbu. Tuomet žmogui kyla nostalgija. Tačiau, kad ir kokie bebūtų prisiminimai – geri ar blogi – prisiminimų svarbos negalima nuginčyti. Prisiminimų svarba žmogui yra itin didelė. Ši svarba siejama su tam tikromis pamokomis, bandymu priartėti prie brangių objektų nors mintimis, jeigu to negalima padaryti realiai ir pan. Tačiau tai tik labai maža dalis priežasčių, kodėl žmogui gerai turėtų prisiminimų ir kodėl jie gali būti žmogui svarbūs. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrine patirtimi, argumentuotai atsakoma į klausimą – kodėl žmogui svarbūs prisiminimai? Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!