Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kodėl žmonėms sunku būti laimingiems?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Žmonės, gyvenime, rodosi, jau nuo gimimo dažniausiai įgauna viską, ko reikia. Tačiau, vis tik, bėgant laikui, pasirodo, kad ne. Taip yra todėl, kad laimė yra labai unikalus reiškinys, kurį dažniausiai veikia labai daug veiksnių. Tai į gerąją, tai į blogąją pusę. Bet dažniausiai į blogąją. Todėl žmonėms gana sunku būti laimingiems. Kodėl taip yra, nemažai kalbama literatūriniuose kūriniuose. Taigi jais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje plačiau aptariama, kodėl žmonėms sunku būti laimingiems. Ilgas aprašymas: Žmonės – tai ypatingi sutvėrimai. Tik gimdamas žmogus ateina į sudėtingą pasaulį, kuriame tik atsiradęs žmogus dar nesuvokia, kaip gali būti ir kaip bus sunku gyvenime. Šis sunkumas ir gyvenimo sudėtingumas žmogui prasideda iškart. Juk turi mokytis kalbėti, vaikščioti, bendrauti. Tačiau tai tik esminiai, daugeliui būdingi sunkumai, kuriuos perėjus viskas tampa šiek tiek paprasčiau. Bėgant laikui, žmogus augdamas ir patirdamas daugiau emocinių sunkumų, susiduria su kitu sunkumu. Žmogui pradeda darytis sunku būti laimingu. Daugelis sako, jog tolygiai su pasaulio pažinimo kiekiu nyksta ir laimė. Sudėtinga viską žinoti. Tačiau kartais tame laimės troškime ir negalėjime jos turėti, slypi kur kas daugiau sudėtingų dalykų. Bet kokia, net ir pati menkiausia detalė, gali žmogui kelti kančią, trukdyti pasiekti laimę. Todėl pasiekti laimę, tenka praeiti daug sunkumų. Tačiau toks tas yra žmogaus kelias. Apie žmogaus laimės siekius bei aspektus, kurie trukdo pasiekti laimės būseną, neretai yra aprašomi ir literatūriniuose kūriniuose. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrine patirtimi, aptariamas laimės aspektas bei argumentuotai atsakoma į esminį klausimą – kodėl žmonėms sunku būti laimingiems.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!