Palyginkite, kaip lietuvės moters paveikslą kuria įvairūs rašytojai? Moters vaidmuo kalbėjimas. Moters paveikslas kalbėjimas.
Trumpas aprašymas:
Įvairūs rašytojai savo įvairiuose kūriniuose pateikia labai daug įvairių paveikslų. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, daugiausiai orientuojamasi į lietuvės moters paveikslą bei koks jis yra. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, pasakojama, kokia yra lietuvė moteris, kodėl toks jos vaizdavimas yra reikšmingas.
Ilgas aprašymas:
Moteris – tai ypatinga būtybė. Dažniausiai moterį galime interpretuoti, kaip šeimos ugdytoją, šeimos židinio saugotoją ir vaikų augintoją. Tačiau toks požiūris į moterį kiek per tradicinis, aprėpiantis labai mažą dalį dalykų, kuriuos gali moteris reprezentuoti savo būtimi. Žvelgiant objektyviai, per daugelį metų moteris augo ir tobulėjo, įgijo naujų savybių, kurios tradicinį moters suvokimą papildo ir leidžia suprasti moters esatį ne vien šeimos židinio saugojime. Moteris sykiu yra ir stiprybės, išminties šaltinis. Moteris yra šviesa, kuri atneša į kitų žmonių gyvenimus džiaugsmą, ramybę. Tik moterį galima vadinti rūpestinga, švelnia būtybe. Na, o kadangi visuomenės požiūrio atveju moters suvokimas yra aiškus, belieka įsigilinti į tai, kaip moters paveikslas yra aprašomas būtent literatūriniuose kūriniuose, įvairių rašytojų. Įdomu apžvelgti, kokią moters sampratą šie kūrėjai iškelia ir palaiko. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairių rašytojų literatūriniais kūriniais, juose atvaizduojamais moterų paveikslais, atsakoma į esminį temos klausimą – kokį lietuvės moters paveikslą kuria įvairūs rašytojai?
Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:
išplėstinį planą;
skaidres;
galimus egzaminavimo klausimus.
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.
Daugiau informacijos...