Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kokį moters paveikslą kuria įvairūs rašytojai?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Moters paveikslai – itin įdomūs. Tai galėtų sakyti kiekvienas. Juk moterų paveikslai magiški, individualūs, užburiantys. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairių rašytojų kūryba, argumentuotai pasakojama, kokie moterų paveikslai atsiskleidžia kūryboje bei atskleidžiama, kuo šie paveikslai unikalūs bei ypatingi. Ilgas aprašymas: Moterį dažniausiai vadina šeimos židinio saugotoja ir vaikų augintoja. Tačiau, viso labo, tai tėra gana nuvalkiota, tradicinė moters samprata, atkeliavusi iš gana senų, gūdžių laikų, kai moterys neturėjo teisių. Bėgant laikui, vis tik, moterys užsitarnavo dar geresnį vardą, tad augdamos ir tobulėdamos jos pradėjo atspindėti kur kas daugiau reikšmingų dalykų nei tik būti šeimos židinio saugotoja ir vaikų augintoja. Taigi moteris šiandien visuomenėje yra kur kas ypatingesnė būtybė. Tai stipri, ryžtinga, drąsi būtybė, kuri niekada neapleidžia ir savo tradicinių moteriškų savybių, kaip kad švelnumas, rūpestis, meilė ir kt. Taigi žinant visuomenėje vyraujančią moterų sampratą, svarbu aptarti ir tai, kaip būtent literatūros kūriniuose atvaizduojamas moters paveikslas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pagrindiniu objektu pasirenkant moterį, argumentuotai pateikiama, kokį lietuvės moters paveikslą kuria ir atvaizduoja įvairūs rašytojai. Todėl tokiu atveju, esminiai argumentai moterų paveikslams aptarti ir pateikti, yra naudojami būtent iš literatūrinių patirčių ir atvaizduotų personažų – moterų - charakteristikų. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!