Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kokias vertybes teigia Biblija? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Biblija – tai, be jokios abejonės, yra visiems žmonėms puikiai žinomas ir visame pasaulyje ypač populiarus krikščioniškasis veikalas. Dažnu atveju ši krikščioniškoji knyga yra dar vadinama Dievo Žodžiu arba Šventuoju Raštu. Tad kadangi, pirmiausia, tai yra krikščioniškasis veikalas, jame, savaime yra suprantama, daugiausiai sudėta yra būtent krikščioniškųjų įvairių autorių tekstų, kurie dažniausiai tampa krikščioniškojo gyvenimo pamatu arba krikščioniškųjų pamaldų pagrindu. Bet kad ir kokios reikšmės Biblija turėtų būtent tikinčiajai bendruomenei, vis tik, Biblija yra svarbi kiekvienam. Tokį Biblijos svarbumą būtų galima pagrįsti tuo, kad Biblijoje galima rasti ne vien krikščioniškųjų tiesų, bet ir labai svarbių bei labai aktualių vertybių. Jos – tai prasmingo gyvenimo atspindžiai. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais bibliniais tekstais ir jų siužetais yra išsamiai aptariama, kokios vertybės atsiskleidžia Biblijoje tuo pačiu paaiškinant šių vertybių reikšmingumą žmogaus gyvenime ir kasdienybėje.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?