Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kokios kartų problemos atskleidžiamos paauglių literatūroje? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Skiringos kartos susidūria su skirtingomis bėdomis, problemomis. Paaugliams skirtoje literatūroje tokios problemos dažnai yra aptariamos, nagrinėjamos, nes yra aktualios įvairioms amžiaus grupėms. Gerai, kad literatūra apie tai kalba. Ypač gerai, kad literatūra, skirta jauniems žmonėms, skatina domėtis tokiomis problemomis, nes taip yra auginamas žmonių sąmoningumas, supratingumas. O kokios tos problemos, apie kurias yra kalbama? Jos būna labai įvairios. Kartais rašoma apie socialines bėdas, kartais apie piktnaudžiavimą įvairiais dalykais. Skaitant tokias knygas visuomėnė linksta padėti žmonėms, kuriuos tokios problemos ištinka, moko nesmerkti, įsigilinti į priežastis, pasėkmes. Vienos aktualiausių problemų yra apie vaikus, kuriems trūksta tėvų dėmesio, taip pat ir apie suaugusius žmones, kuriems tenka kovoti pries neprotingus sprendimus, dėl to net aukoti savo gyvybes. Literatūra paaugliams ugdo jaunus žmones. Kai kalbame apie skirtingų kartų problemas, patys šiek tiek pasiruošiame su jomis susidurti, žinome, kaip elgtis su tokiais žmonėmis. Visi turėtume domėtis tuo, ką rašo tokiose knygose, nes turime būti protingi žmonės su plačia pasaulėžiūra. Kai apie problemas rašoma knygose, apie jas pamažu pradeda kalbėti vis daugiau žmonių.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?