Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Krikščionybės tikėjimas baudžia už žmogaus puikybę. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Krikščionybė moko įvairių dalykų. Keli iš jų yra vertybės, ydos ir nuodėmės. Puikybė tai viena baisiausių nuodėmių, dėl kurios žmogus visad gauna bausmę. Tas, kuris yra per daug išpuikęs, nėra garbingas ir turi keistis. Mokėjimas būti paprastu ir maloniu žmogumi jau yra vertybė, už kurią žmogus sulaukia Dievo malonės. Be išimčių, visi turi būti nubausti už išpuikimą, nes jis paliečia ir aplinkinius žmones, kartais dėl to net netenkamos gyvybės. Dėl per didelio išpuikimo žmonės kartais lygina save su Viešpačiu. Jokio žmogaus valia negali būti aukščiau už Dievo. Krikščionių religija visad nubaudžia ir pamoko žmones, kurie elgiasi neteisingai, nuodemingai. Kad ir ką būtų padaręs žmogus, jis visad turi šansą atpirkti savo kaltę. Žmogus turi mylėti save, nežeidžiant kitų ir neperžiangiant meilės sau ribų, kurios prieštarautų Dievo įsakymams. Norint būti garbingu ir sulaukti dievo malonės, reikia atsisakyti puikybės. Kai žmogus yra išpuikęs, sulaukia bausmės, dėl kurios labai ilgą laiką gailisi, smerkia save.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?