Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Motinystės tema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Motina – pirmasis žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Motina yra ypač svarbus žmogus vaikui, nes motina moko vaiką kaip gyventi, kaip pažinti ir suprasti pasaulį. Motiniška meilė yra ypač svarbi vaikui – be jos vaikas nežino, kas yra meilė ir šiluma. Bet ne kiekviena motina rūpinasi savo vaiku – dažnai motinos nesielgia kaip motinos, o palieka savo vaikus likimo valiai ar juos išnaudoja – tad tokia moteris nėra motina. Literatūroje motinystės tema yra įvairiai interpretuojama ir vaizduojama, iškeliami įvairūs šios temos aspektai. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama motinystės tema. Ilgas aprašymas: Motinystė – tai yra tikriausiai pati gražiausia, šviesiausia ir ypatingiausia gyvenimo patirtis moteriai. Taigi motinystę dažnai suvokiame, kaip džiaugsmingą procesą, kurio metu moteris suteikia gyvybę ir ją puoselėja. Tačiau nepaisant viso motinystei priklausančio grožio bei ypatingumo, motinystė gali būti ir varginga, lemianti įvairius išgyvenimus, iššūkius moters gyvenime. Tad kaip ir kiekvienas dalykas, motinystė gali nešti labai įvairų suvokimą. Dažniausiai šį suvokimą turi moterys, jau patyrusios motinystės džiaugsmą ir vargą. Tačiau ką reikėtų daryti tiems, kurie negali patirti motinystės džiaugsmų ir vargų ar kuriems motinystės patirtys yra dar tik ateityje? Tokiu atveju gelbėja literatūriniai kūriniai. Taigi nenuostabu, kad apie motinas ir motinystę galima rasti labai daug informacijos lietuvių literatūros kūriniuose. Juose plėtojama motinystės tema leidžia geriau pažvelgti į motinų paveikslus, situacijas, su kuriomis tenka susidurti motinystę patiriančioms moterims. Ši motinystės tema yra ypatinga. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai aptariama, kokiais motyvais atsiskleidžia motinystės tema lietuvių literatūros kūriniuose. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!