Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Pagrindinių „Musių valdovo“ veikėjų apibūdinimai ir jų visuomenės vaidmenys. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Garsus XX amžiaus anglų romanistas bei Nobelio literatūros premijos laimėtojas 1983 metais, Viljamas Goldingas net ir šiandien labiausiai yra žinomas dėl garsiausio bei unikaliausio savo parašyto ir išleisto romano, pavadinimu „Musių valdovas“. Šiame 1954 metais išleistame kūrinyje rašytojas Goldingas nupasakoja unikalią istoriją apie nežinomo karo metu skridusios lėktuvu berniukų grupelės katastrofą. Lėktuvui nukritus į negyvenamą salą ir sudužus, neliko gyvų suaugusių tik jie – mažamečiai berniukai, kurie atskirti nuo tėvų ir civilizacijos pradeda kurti savitas gyvenimo taisykles ir gyvenimo būdą, kuris tampa visiškai laukiniu. Tačiau nepaisant bendro berniukų sulaukėjimo negyvenamoje saloje, kiekvienas tų berniukų yra savaip unikalus. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje, remiantis Viljamo Goldingo romanu „Musių valdovas“ yra aptariama, kokie yra pagrindinių romano veikėjų berniukų paveikslai bei argumentuotai išskiriama, kokie būtų tų aptartų berniukų romane visuomenės vaidmenys.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?