Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Dantė Aligjeris daugeliui yra puikiai žinomas, kaip talentingas ir ypač svarbus XIII a. antrosios pusės – XIV a. pradžios italų poetas, prozininkas, moralės filosofas ir politinis mąstytojas. Vienas jo kūrinių – „Dieviškoji komedija“, pradėtas rašyti 1308 m. ir baigtas 1321 m. iki šių dienų yra vadinamas italų literatūros šedevru. Taigi Dantė ir jo kūryba labai svarbi ne tik italams, bet ir visam pasauliui. Rašytojo kūrinys skaitytojus visame pasaulyje per kūrinį „Dieviškoji komedija“, supažindino su pomirtine erdve. Viena jų – garsusis pragaras, kurio taip bijo tikintieji. 1472 m. pirmą kartą išleistoje poemoje Dantė aprašė savo išskirtinę kelionę į pragarą, kurioje paaiškėjo, koks gyvenimas vyrauja jame, kokie nusidėjėliai ten kenčia. Įdomu tai, kad kalbėdamas apie pragarą Dantė naudoja labai daug metaforų, kurias skaitytojas labai lengvai gali iššifruoti. Taigi šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje išskiriama, kaip pabrėžiamas pragaro metaforiškumas Dantės Aligjerio kūrinyje „Dieviškoji komedija“. Išskiriamos metaforos vaizduojamos prieš pragarą ir jame. Pateikiama išsami metaforų analizė.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.