Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Rašytojai – moraliniai visuomenės mokytojai.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Menas – labai svarbus žmogui. Juk menas formuoja žmogų, padaro jį tauresniu ir brandesniu. Todėl ir rašytojai gali būti vadinami tam tikrais moraliniais visuomenės mokytojais. Juk savo kūriniais jie šviečia visuomenę ir ją ugdo. Tačiau kokios konkrečios moralinės pamokos visuomenei atsiskleidžia rašytojų kūriniuose – plačiau kalbama šioje kalboje. Ilgas aprašymas: Būti rašytoju – tai skleisti savo idėjas, mintis bei regimas tendencijas ant balto popieriaus lapo, iš kurio vėliau skaito visuomenė bei semiasi išminties, kurią reprezentuoja rašytojas. Taigi rašytojams, kuriantiems kūrinius dažnai tenka nemenka atsakomybė, kaip šviesti visuomenę, jai padėti augti ir tobulėti, suteikti reikiamų žinių. Tad rašytojams gali priklausyti mokytojų, švietėjų, ideologų etiketės. Sykiu rašytojams būdinga ir dar viena etiketė. Rašytojai – tai moraliniai visuomenės mokytojai. Tikėtina, jog rašytojams ir jų tekstams priklausantis moralumas, išties būdingas. Juk rašytojai stengiasi ne tik pateikti faktus, tačiau ir interpretuoti tinkama linkme tam tikrą nuomonę, idėjas ir kt. panašius veiksnius, kuriuos perima visuomenės skaitytojai, besimokydami iš rašytojų kūrinių, analizuodami tuos kūrinius. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, šaltiniais ir įvairiomis kitomis patirtimis, argumentuotai įrodoma mintis, jog rašytojus be jokios abejonės galima vadinti moraliniais visuomenės mokytojais, turinčios labai didelės ir labai ypatingos reikšmės visuomenės augimui ir tobulėjimui ne tik išorėje, tačiau ir pačios visuomenės viduje. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!