Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Šeimos vertybės XX.a lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

XX a. lietuvių literatūra – tai dažniausiai net ir šiais laikais analizuojama bei skaitoma literatūra. Joje apstu visko – įdomių pasakojimų, minčių, idėjų, o svarbiausia – vertybių. Šiuo atveju – tai šeimos vertybės. Taigi kokios šeimos vertybės yra atvaizduojamos būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose, argumentuotai aptariama būtent šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Ilgas aprašymas:

Šeima – tai svarbiausia ir saugiausia žmogaus erdvė, kurioje žmogus gimsta, auga ir tobulėja. Šeimoje žmogus patiria saugumą, rūpestį ir reikalingą globą. Būtent todėl apie šeimą dažniausiai yra atsiliepiama tik pačiais gražiausiais žodžiais. Svarbu tai, kad šeima, kaip saugi, asmenybę formuojanti aplinka yra labai svarbi ir tuo, jog būtent šeimoje dažniausiai yra reprezentuojamos bei propaguojamos pačios svarbiausios gyvenimo vertybės. Taigi būtent per vertybes, skiepijamas šeimoje atsiradusiam žmogui, pradeda formuotis suvokimas apie gyvenimą, jo procesus. Šių šeimoje propaguojamų vertybių yra išties daug. Kiekviena tų vertybių yra svarbi. Visų jų savaime žmogus, ko gero, neišvardintų. Tačiau šiuo tikslu gali padėti lietuvių literatūros kūriniai, kuriuose yra itin dažnai pasakojama apie šeimą bei tradicinį šeimos gyvenimą ir jo kasdienybę. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai pateikiamos pačios svarbiausios šeimos vertybės, kurios yra aprašomos per šeimų gyvenimus būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose. Tad kalbėjimo pavyzdys supažindina su esminėmis šeimos vertybėmis ir jų sistemomis.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?