Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Šeimos vertybės XX.a lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: XX a. lietuvių literatūra – tai dažniausiai net ir šiais laikais analizuojama bei skaitoma literatūra. Joje apstu visko – įdomių pasakojimų, minčių, idėjų, o svarbiausia – vertybių. Šiuo atveju – tai šeimos vertybės. Taigi kokios šeimos vertybės yra atvaizduojamos būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose, argumentuotai aptariama būtent šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Šeima – tai svarbiausia ir saugiausia žmogaus erdvė, kurioje žmogus gimsta, auga ir tobulėja. Šeimoje žmogus patiria saugumą, rūpestį ir reikalingą globą. Būtent todėl apie šeimą dažniausiai yra atsiliepiama tik pačiais gražiausiais žodžiais. Svarbu tai, kad šeima, kaip saugi, asmenybę formuojanti aplinka yra labai svarbi ir tuo, jog būtent šeimoje dažniausiai yra reprezentuojamos bei propaguojamos pačios svarbiausios gyvenimo vertybės. Taigi būtent per vertybes, skiepijamas šeimoje atsiradusiam žmogui, pradeda formuotis suvokimas apie gyvenimą, jo procesus. Šių šeimoje propaguojamų vertybių yra išties daug. Kiekviena tų vertybių yra svarbi. Visų jų savaime žmogus, ko gero, neišvardintų. Tačiau šiuo tikslu gali padėti lietuvių literatūros kūriniai, kuriuose yra itin dažnai pasakojama apie šeimą bei tradicinį šeimos gyvenimą ir jo kasdienybę. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai pateikiamos pačios svarbiausios šeimos vertybės, kurios yra aprašomos per šeimų gyvenimus būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose. Tad kalbėjimo pavyzdys supažindina su esminėmis šeimos vertybėmis ir jų sistemomis. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!