Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Senoji ir jaunoji karta – tai dvi svarbiausios kartos pasaulyje. Viena jų – turinti daug išminties, žinanti praeitį karta., o kita – jaunatviška, žinanti naujas tendencijas, sumani ir šiuolaikiška karta. Tačiau jaunoji ir senoji kartos dažniausiai yra laikomos priešiškomis viena kitai. Beveik nepakeičiamos ir nusistovėjusios pažiūros rezonuoja su jaunatviškais polėkiais ir naujovėmis, kurių senoji karta nemėgsta ir žiūri kaip į grėsmę savo kartai. Nors tokiuose santykiuose pasitaiko ir išimčių. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbos pavyzdyje didžiausias dėmesys yra skiriamas senosios ir jaunosios kartų santykiams bei jų vaizdavimui literatūroje. Kalbos pavyzdyje išskiriama, kokie yra senosios ir jaunosios kartų santykiai pavaizduoti tokiuose kūriniuose, kaip lietuvių rašytojos Žemaitės apsakyme „Marti“ bei Vinco Krėvės – Mickevičiaus apsakyme „Skerdžius“. Analizuojant kūriniuose pateikiamus senosios ir jaunosios kartos veikėjų portretus, išskiriama, dėl ko dažniausiai senoji ir jaunoji kartos yra laikomos priešiškomis.
Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.