Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Senosios ir jaunosios kartos santykiai. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Senosios ir jaunosios kartos santykiai būna įvairūs. Geri, blogi – būna visaip. O kodėl taip yra? Kas daro įtaką tam? Kaip į senolius žiūri jaunimas? Kaip į jaunimą žiūri seni? Senų žmonių požiūris, vertybės yra tai, dėl ko dažnai kyla nesutarimai. Jaunam žmogui dažnai sunku suprasti senosios kartos požiūrį, todėl kyla juokas, pašaipos. Kad ir kaip bebūtų, jaunesni visad turėtų atsižvelgti į seno žmogaus požiūrį, nors, žinoma, teisė išreikšti savo nuomonę taip pat yra. Tarp šių kartų kyla ir ginčų, nesutarimų, bet senas ir išmintingas žmogus yra kupinas brangios išminties ir patarimų, kuriuos vertėtų saugoti ir gerbti. Šia tema galima daug diskutuoti, nes abi šios kartos turi kitokias nuomones, kurios dažniausiai išsiskiria. Nors senjorai daug ką supranta kitaip, jų požiūryje dažnai pilna gyvenimiškos išminties, patirties. Bet kokiu atveju, protingas, išsilavinęs žmogus visad bus pasiryžęs sutikti su senu žmogumi, arba pasakyti savo nuomonę mandagiai, neįžeisdamas. Suprantama, kad senoji karta visuomet turės kitokį požiūrį ir kartais nebus nusiteikusi keisti savo nuomonės, bet ar tai visad yra blogai?

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?