Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Su kokiais iššūkiais susiduria žmogus?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Su kokiais iššūkiais susiduria jaunas žmogus? Trumpas aprašymas: Žmogaus gyvenimas – įvairiaspalvis. Todėl, akivaizdu, kad žmogaus gyvenime apstu visko. Na, o tas viskas, tai daugiausiai iššūkiai. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pateikiama bei analizuojama, su kokiais iššūkiais paprastai susiduria žmogus gyvendamas bei kokios apskritai reikšmės tie iššūkiai žmogui turi. Ilgas aprašymas: Žmogaus gyvenimas yra ypatingai sudėtingas. Šis sudėtingumas žmogui yra regimas jau nuo pat mažų dienų. Taip yra todėl, kad tik įžengęs į šį pasaulį žmogus, pradėdamas susipažinti su jį supančia aplinka ir pradėdamas formuotis, kaip asmenybė, patiria daug sunkumų – gyvenimo išbandymų – kurie veda žmogų link savęs pažinimo bei link darnaus ir ramaus gyvenimo. Daugelis iššūkius gyvenime traktuoja, kaip vieną iš negatyviausių aspektų, nes iššūkiams reikalinga drąsa, ryžtas, stipri vidinė laikysena. Tačiau toks mąstymas, tikėtina, kad yra klaidingas, kadangi kiekvienas žmogaus gyvenimo iššūkis – tai tarpinė stotelė link geresnio gyvenimo. Juk paprastai norint ką nors svarbaus pasiekti, reikalinga įdėti labai daug darbo. Tad taip yra ir su iššūkių pasirodymu žmogaus gyvenime. Šių iššūkių, atsirandančių žmogaus gyvenime, vis tik, yra pačių įvairiausių ir kiekvienas tų iššūkių daugiau ar mažiau veikia žmogų. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais, argumentuotai atsakoma į klausimą – su kokiais iššūkiais susiduria žmogus? Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!