Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Su kokiomis problemomis susiduria žmogus literatūroje? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Kiekvienas žmogus savo gyvenime susiduria su problemomis – dažnai šios problemos pačios iškyla žmogaus gyvenime, bet dažnai šias problemas sau iškelia ir pats žmogus. Kiekvienas žmogus privalo kovoti su įvairiomis problemomis – žmogus negali joms pasiduoti. Tačiau tai yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti daug valios pastangų. Vis dėlto knygos tampa pavyzdžiais, su kokiomis problemomis susiduria žmogus ir kaip jis turėtų su jomis kovoti. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, su kokiomis problemomis žmogus susiduria literatūroje.

Ilgas aprašymas:

Literatūra – tai įvairūs užrašyti pasakojimai, kuriuose atsispindi pačios įvairiausios žmonių gyvenimo istorijos, patirtys, džiaugsmai ir vargai. Kitaip tariant, literatūrą netgi galima vadinti tam tikru žmogaus gyvenimo atspindžiu, kuris pačiomis įvairiausiomis ir įtaigiausiomis priemonėmis yra perteikiamas skaitytojui. Vis tik, kad ir kaip bebūtų, žmogus literatūroje, ypač siekiant plėtoti įdomų literatūrinį turinį, vaizduojamas, kaip nuolat su problemomis susiduriantis žmogus. Tai yra tiesa, daugelis žmonių susiduria su problemų virtine savo gyvenime ir tos problemos dažnai arba žmogų palaužia bei atima tikėjimą ir norą gyventi, arba kaip tik iškelia žmogų ir suteikia jam dar daugiau motyvacijos. Tad problemų poveikis įvairus. Tačiau kokios tos problemos yra? Problemų, vėlgi, yra pačių įvairiausių ir kiekviena žmogaus gyvenimo problema sykiu gali būti traktuojama kaip iššūkis. Taigi su kokiomis problemomis susiduria žmogus literatūros kūriniuose, kuo šios žmogaus gyvenimo problemos yra reikšmingos ir svarbios, argumentuotai pateikiama šiame kalbėjimo pavyzdyje, taip leidžiant iš arčiau pažvelgti į problemų klasifikavimą ir atsiradimą žmogaus gyvenime.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?