Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tautinės vertybės lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Tautiškumo motyvai lietuvių rašytojų kūriniuose. Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūra labai dažnai pateikia gausybę temų ir šalia jų išsidėsčiusias akcentuojamas vertybes. Tokių vertybių būna daug, tačiau viena svarbiausių ir reikšmingiausių vertybių klasifikacijų yra tautinės vertybės. Tad kokios tautinės vertybės kokiuose būtent lietuvių literatūros kūriniuose yra akcentuojamos, plačiau aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūra dažniausiai perteikia tik tai, kas yra svarbiausia lietuviams. Tad dažniausiai tokiose literatūros pateiktyse atsispindi istorinių įvykių vaizdavimas, pasakojama lietuvių žmonių kasdienybė. Tačiau sykiu yra nupasakojamos ir svarbiausios tautinės vertybės. Tautines vertybes galima identifikuoti kaip tautai svarbiausias vertybes, kurių privalu paisyti, jeigu žmogus myli ir gerbia savo tautą bei stengiasi puoselėti tautinius ženklus bei identitetą. Tad lietuvių literatūros kūriniai turi labai plačią tautinių vertybių pateiktį. Kiekviena tautinė vertybė, užrašyta lietuvių literatūros kūriniuose reprezentuoja lietuviškąją kultūrą bei tautinius ženklus. Tad kadangi tautinių vertybių, atvaizduojamų lietuvių literatūroje yra išties nemažai, šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariamos pačios svarbiausios tautinės vertybės bei tai, kaip jos yra pritaikomos kasdienybėje. Taigi lietuvių literatūra bei apskritai šis kalbėjimo pavyzdys, pirmiausia, leidžia geriau pažvelgti į tautinių vertybių sampratą, visų antra, leidžia suvokti, kokios yra svarbiausios tautinės vertybės lietuvių gyvenimo ir kultūriniu atžvilgiu bei, visų trečia, leidžia suvokti, kokios reikšmės turi šios tautinės vertybės. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!