Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Kiekvienas literatūros kūrinys pasakoja įvairias istorijas. Kiekviena tų istorijų savita ir unikali bei paženklinta tos istorijos išskirtinių veikėjų išgyvenimų. Taigi per jų patirtis, išgyvenimus ir kt. panašius aspektus dažnas labai greitai gali susidaryti galvoje tam tikrą veikėjo vaizdinį. Taip iš literatūros kūrinių suprantami įvairių veikėjų paveikslai, kurie išskirtiniai, bet juos gali jungti tik tam tikros savybės. Taigi taip atsiranda moters, vyrų, vaikų paveikslai. Šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje pasirenkamas tėvo paveikslas. Jo vaizdavimas ypač ryškus garsaus XX a. lietuvių rašytojo bei visuomenės veikėjo Juozo Grušo viename garsiausių kūrinių, 1967 m. išleistoje tragikomedijoje „Meilė, džiazas ir velnias“. Šiame išskirtiniame kūrinyje pabrėžiami ne vien problematiškų paauglių, bet ir jų tėvų paveikslai, leidžiantys pamatyti, kokie yra problematiškų vaikų tėvai, kokios labiausiai ryškios, išskirtinės ir vertos dėmesio savybės jiems priklauso. Aiškinamasi, ko tokie veikėjų paveikslai pamoko, ką apskritai leidžia suprasti.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.