Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Tėvų ir vaikų santykiai lietuvių literatūroje. Kalbėjimas apie tėvų ir vaikų santykius lietuvių literatūroje. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Tėvų ir vaikų santykiai rašinys. Tevu ir vaiku santykiai rasinys.

Trumpas aprašymas:

Tėvai ir vaikai – vienas nuo kito neatsiejami žmonės, kuriuos labiausiai saisto giminystės ryšiai. Tačiau šis aspektas yra tiesiog jų ryšio pagrindas, nes dažniausiai tėvų ir vaikų santykiai yra kur kas daugiau. Juos aprėpia dar daugiau aspektų, tad kokie yra vaizduojami tėvų ir vaikų santykiai, detaliai aptariama šioje kalboje.

Ilgas aprašymas:

Būti tėvais – tai labai atsakingas darbas. Tėvai suteikę savo vaikams gyvenimą, privalo visą likusį gyvenimą tais vaikais rūpintis ir suteikti jiems tiek daug meilės, kiek tik įmanoma. Tad tėvų ir vaikų santykių pradas siejamas su pačiais tėvais. Kai vaikai paauga, akivaizdu, kad jie pradeda geriau pažinti tėvus ir be jų, dar svarbiau, aplinką. Taigi besiformuojant vaikams ir vaikų asmenybėms, formuojasi ir vis kintantis tėvams bei vaikams priklausantis santykis. Tad galima sakyti, kad dėl tokios kaitos, tėvai ir vaikai visada turi nuolat kintantį, įvairialypį santykį. Tačiau kaip šį santykį tarp tėvų ir vaikų galima įvardinti? Į šį klausimą gali padėti atsakyti lietuvių literatūriniai kūriniai bei jų siužetuose atvaizduojami tėvų ir vaikų gyvenimo kasdienybės atspindžiai, leidžiantys iš arčiau pažvelgti į visas tėvų ir vaikų santykių peripetijas, aspektus, kurie veikia vaizduojamą santykį. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kokie tėvų ir vaikų santykiai yra atvaizduojami lietuvių literatūros kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?