Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Tėvų ir vaikų santykiai literatūroje. Tėvai ir vaikai kalbėjimas. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Tėvų ir vaikų santykiai literatūroje. Tėvai ir vaikai kalbėjimas.

Trumpas aprašymas:

Kiekvienam vaikui tėvai yra svarbiausi žmonės jo gyvenime. Šie žmonės jam suteikia meilę ir šilumą, išmoko būti žmogumi ir mylėti kitus žmones. Tačiau tėvų ir vaikų santykiai ne visada būna tobuli – dažnai vaikai maištauja prieš tėvus, tėvai nesirūpina savo vaikais ar kyla įvairūs barniai ar nesutarimai. Literatūroje yra vaizduojami įvairūs tėvų ir vaikų santykiai, o tai padeda geriau suvokti šių santykių svarbą.

Ilgas aprašymas:

Tėvai ir vaikai – tai šeima. Tai pirmoji ir svarbiausia bendruomenė, kurioje žmogus atsiduria. Būtent dėl šios priežasties šeimą daugelis labai idealizuoja. Idealizuojant šeimą dažnai galvojama, kad turimas biologinis ryšys tarp tėvų ir vaikų skatina ir labai glaudų tarpusavio emocinį ryšį. Deja, nors dažnu atveju taip ir yra, pasitaiko ir atvejų, kada tėvai ir vaikai, vis tik, turi šiek tiek labiau komplikuotą santykį. Tad tėvų ir vaikų santykius neretai galima interpretuoti labai įvairiai. Šis santykis gali būti įvairialypis. Tad apie tėvų ir vaikų santykių niuansus labai dažnai užsimenama ir literatūros kūriniuose. Juose išsamiai pasakojamos tėvų bei vaikų pozicijos ir iš to kylantis santykis, kuris šiame kalbėjimo pavyzdyje yra svarbiausias. Taigi kaip tėvams ir vaikams būdingi santykiai atsiskleidžia literatūros kūriniuose, kuo šie santykiai ypatingi, kokia šių santykių tarp tėvų ir vaikų prasmė, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose nupasakojamais tėvų ir vaikų santykių pavyzdžiais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?