Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tėvynės ir žmogaus santykių tema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kaip žmogus suvokia savo ryšį su tėvyne?  Trumpas aprašymas: Tėvynė ir žmogus – tai du neatsiejami ir praktiškai vienas nuo kito labai priklausantys objektai. Tėvynė yra svarbi žmogui, o žmogui ta tėvynė svarbi dar labiau. Tad, akivaizdu, jog iš to kyla tam tikras santykis. Kaip jis yra reprezentuojamas lietuvių literatūroje, kiek plačiau yra atskleidžiama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Tėvynė ir žmogus – tai du tarpusavyje labai susiję objektai. Tėvynei reikalingas žmogus taip pat, kaip ir žmogui tėvynė. Tėvynės poreikis žmogui yra siejamas su tėvynės pilnatve. Juk be žmonių ir be bendruomenės tėvynė negalėtų būti vadinama tėvyne. Na, o žmogui tėvynė yra reikalinga, nes būtent tėvynėje yra žmogaus gimtieji namai – saugi ir miela širdžiai erdvė. Žinoma, ne visada tėvynės ir žmogaus santykis yra idealistinis. Dar dažniau šis tėvynės ir žmogaus santykis yra grįstas įvairiausiais išbandymais, sunkumais ir kitokiomis gyvenimo peripetijomis. Tačiau tai ir parodo, kad santykis tarp tėvynės ir žmogaus gali būti labai įvairiapusiškas. Dažnai apie tokius tėvynės ir žmogaus santykius yra kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose per įvairias istorijas, pasakojimus, liudijimus ir kt. atsiskleidžia būtent šį tėvynės ir žmogaus santykių raida bei peripetijos. Taigi koks dažnai yra pastebimas tėvynės ir žmogaus santykis, kaip plėtojama tėvynės ir žmogaus santykių tema lietuvių literatūros kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!