Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Tėvynės svarba žmogaus gyvenime. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Tėvynė kiekvienam žmogui kelia skirtingus jausmus, bet turbūt niekas net nedrįstų suabejoti, kad ji yra pati mieliausia vieta žemėje. Savo šalies netekęs žmogus netenka visko. Tokio žmogaus viduje atsiranda begalinė tuštuma ir ilgesys, kurių neįmanoma įveikti vėl nepamačius savo krašto. Labai gaila, kad daugybės tautų žmonės buvo per prievartą išvaryti, ištremti iš savo gimtųjų šalių ir daugiau niekad jų nebepamatė, mirė svetimame krašte. Atimti tėvynę yra baisus nusikaltimas, kurio neturi teisės įvykdyti niekas. Net ir sunkioje gyvenimo situacijoje esantis žmogus negali pamiršti savo tradicijų, turi jas branginti, o prisiminimus apie šalį visad laikyti širdyje. Garbingas žmogus dėl savo šalies gali paaukoti net gyvybę. Meilė savo tėvynei tai suvokimas, kad esi jos dalis ir kartu su ja išgyvenai laimingas ir sunkias jos dienas. Mes esame laimingi, kad turime galimybe gyventi, dirbti, augti ir senti savo šalyje, bet, deja, yra daug žmonių, kurie tokios galimybės neturi. Turėtume prisidėti prie savo gimtinės tobulėjimo, kurti jos istorija, stengtis, kad praeities įvykiai nepasikartotų.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?