Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tėvynės vaizdavimas lietuvių literatūroje.  
9.7 (3 atsiliepimai)

Gaukite šį kalbos pavyzdį per 2 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas*;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus;
 • Dovana - rašinių prenumerata visiems mokslo metams.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje labai dažnai kalbama apie esminius žmogaus gyvenimo aspektus. Vienas jų – tai tėvynė. Įvairioje literatūroje ji vaizduojama individualiai. Tad kokie tėvynės vaizdiniai iškyla rašytojų kūryboje, kuriuos plačiau apžvelgiame šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Tėvynė yra toji žemė, kurioje augo mūsų protėviai, seneliai, tėvai, o dabar augame ir mes. Taigi daugelis tėvynę laiko paprasčiausia gyvenamąja vieta ar šalimi. Tačiau tėvynei apibūdinti kiti renkasi kur kas vaizdingesnius ir prasmingesnius žodžius. Jeigu tėvynės suvokimas vieniems susijęs su gimtąja aplinka, tai kitiems tėvynė gali būti pats didžiausias ir svarbiausias gyvenimo tikslas, pati didžiausia vertybė ir labai svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Taigi tėvynę galima įvardinti labai įvairiai. Dėl tokios tėvynės įsivaizdavimo įvairovės, neretai apie ją renkamasi šnekėti ir įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose. Tad ir juose neretai atsiskleidžia skirtingas požiūris į tėvynę. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai aptariama, koks tėvynės vaizdavimas yra įžvelgiamas būtent lietuvių literatūros kūriniuose. Tai aptariant, išskiriami tėvynės bruožai, tėvynės ypatingumas bei tėvynės svarba žmogaus gyvenime. Toks tėvynei priklausančio vaizdavimo lietuvių literatūros kūriniuose vaizdavimo analizavimas leidžia geriau suvokti, kokie gali būti labiausiai tėvynę įprasminantys žodžiai, galintys atspindėti tėvynės sampratą žmogui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Daugiau informacijos...

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Klientai rekomenduoja:
  9.7 (3 atsiliepimai)

  Šį kalbėjimo pavyzdį rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

  Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų pavyzdžių. Būtent šis darbo pavyzdys yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

 • Norint peržiūrėti šį darbo pavyzdį, spauskite čia!
 • Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuvių kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!