Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tėvynės vaizdinys romantinėje Lietuvos literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje tėvynė – tai vienas dažniausiai aptariamų objektų. Ypač tai būdinga Romantizmo epochos Lietuvos literatūrai. Joje pateikiamas ypač platus ir ypač unikalus tėvynės vaizdinys. Tad koks jis yra iš tiesų, kokiais principais skleidžiasi to meto kūryboje bei kuo jis apskritai yra ypatingas, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Romantinė Lietuvos literatūra – tai Romantizmo epochoje, XIX a. parašyta literatūra. Romantinė literatūra formavosi pagal tendencingas prancūzų revoliucijos idėjas, kurių įtaka buvo išties nemenka. Taigi taip Lietuvoje formavosi romantinė literatūra, kurios pagrindiniai bruožai buvo susiję su gamtos kulto aukštinimu, fantazija, istorijos ir praeities aukštinimu bei kt. Todėl romantinės literatūros plotmėse Lietuvoje labai dažnai pasirodydavo šie aspektai. Tad neretai romantinę literatūrą įprasmindavo pasakojimai apie gamtą, praeitį ir kt., o kalbant apie praeitį, didžiulės reikšmės tuo metu turėjo tėvynė ir jos vaizdinys. Lietuva alinama didžiausių istorinių negandų bandė laikytis iš paskutiniųjų, todėl ne vienas romantinės literatūros kūrėjas per savo idealistinį požiūrį į praeitį ir jos garbinimą, neretai išskirdavo ir brangiosios tėvynės – Lietuvos – vaizdinius. Būtent todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis svariais argumentais bei romantinės lietuvių literatūros idėjomis, yra argumentuotai pateikiama, koks tėvynės vaizdinys atsiskleidžia romantinės Lietuvos literatūros plotmėse bei kuo apskritai šis romantinėje literatūroje vaizduojamas tėvynei priklausantis vaizdinys yra ypatingas bei aktualus. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!