Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Tolerancija kaip vertybė lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Tolerancija – tai visais laikais buvęs labai aktualus dalykas. Šiandien jis taip pat aktualus. Nemažai tolerancijos akcentų galima rasti ir lietuvių literatūros kūriniuose, tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, argumentuotai pasakojama, kaip tolerancija atsiskleidžia literatūroje kaip vertybė. Ilgas aprašymas: Tolerancija – tai tam tikras sociologinis terminas, kurio pagrindinė reikšmė susijusi su pakantumu kitokiems dalykams, nei kad įprasta. Tai gali būti pakantumas gyvenimo būdui, pakantumas elgesiui ir kt. Tačiau tolerancijos negalima maišyti su abejingumu. Toleranciją galima įvardinti kaip ne ignoravimo įrankį, o kaip įrankį supratimui. Svarbu tai, kad apie toleranciją yra kalbama jau nuo seno. Tolerancijos apraiškų galima pamatyti jau prieš daugelį amžių. Tačiau dar svarbiau yra tai, kad tolerancijos reiškinys labiausiai yra aktualus šiandien – šiandieninėje visuomenėje, kurioje vyrauja daug konservatyvumo. Todėl toleranciją pamažu galima pradėti laikyti vertybe, kuri, iš esmės, yra sklandaus gyvenimo pagrindas. Tik toleruodamas kitų nuomone, elgesį ar darbus, žmogus gali labiau susitelkti ties savimi ir mažiau kreipti dėmesį į aplinkos reiškinius, kurie ne visada būna priimtini. Juk gyvenime svarbi įvairovė, o įvairovę palaiko būtent tolerancija. Apie tolerancijai būdingus aspektus bei pačią toleranciją yra kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūriniais kūriniais, argumentuotai aptariamas teiginys, kad tolerancija yra kaip vertybė. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!