Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

V.Goldingas „Musių valdovas“ kūrinio problemų aktualumas. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Konfucijus yra teigęs, kad „Įveikti save ir grįžti prie paties savęs – štai kas yra tikrasis žmogiškumas. Būti ar nebūti žmogiškam – priklauso tik nuo mūsų pačių“. V.Goldingas – garsus britų rašytojas, laimėjęs Nobelio premiją už savo romaną „Musių valdovas“. V.Goldingas karo metais tarnavo kariuomenėje ir patyrė daug žiaurių išgyvenimų. Po karo rašytojas grįžo dirbti į mokyklą, bet karo išgyvenimai vertė rašytoją mąstyti apie karą ir žmogiškumą. Todėl 1954 metais V.Goldingas išleido savo pirmąją knygą „Musių valdovas“, kuri susilaukė pasaulinio pripažinimo. Romano veiksmas vyksta negyvenamoje saloje, kurioje atsiduria maži berniukai. Šie berniukai privalo išgyventi visiškai vieni, be suaugusiųjų. Jie bando kurti civilizaciją – pasiskirto darbą, išrenka vadą, tačiau berniukų gyvenimas saloje pradeda labai greitai keistis. Nors šis romanas yra parašytas prieš daugiau nei penkiasdešimt metų, tačiau jis išlieka aktualus ir svarbus mūsų laikais. Šiame kalbėjimai yra nagrinėjamas V.Goldingo romano „Musių valdovas“ problemų aktualumas.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?