Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vienišumo ir atstumtumo išgyvenimas lietuvių poezijoje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių poezija gausi įvairiausių temų ir patirčių. Tačiau viena ryškiausių, gal net ir aktualiausių tokių temų ir patirčių yra vienatvė bei atstumtumas. Visa tai puikiai sutelpa pastarųjų dešimtmečių lietuvių poezijoje labai įvairiomis situacijomis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje yra plačiau nagrinėjama, kaip į žmogaus gyvenimą ateina vienišumas ir atstumtumas bei kaip tokie išgyvenimai pateikiami lietuvių poezijoje. Ilgas aprašymas: Kiekvienas žmogus gyvenime yra unikalus ne vien savo asmeniniais charakterio bei būdo bruožais, tačiau ir savo patirtimis, išgyvenimais bei jausmais. Būtent vienas iš tų svarbių bei unikalių žmogaus išgyvenamų jausmų – tai vienišumas bei atstumtumas. Tiek vienišumą, tiek atstumtumą galima įvardinti, kaip gana neigiamą būseną, kurią žmogus jaučia būdamas užsidaręs, įskaudintas ar nusivylęs. Žinoma, vienišumui bei atstumtumui išgyventi yra ir daugelis kitokių priežasčių. Tačiau kiekviena jų yra svarbi ir vienišumo bei atstumumo išgyvenimas yra labai aktualus. Būtent dėl atstumtumo ir vienišumo išgyvenimo žmogus yra įdomus. Juk neretai sakoma, kad kuo vienišesnis ir atstumtesnis žmogus, tuo jo vidiniai suvokimai, mąstymas, yra spalvingi ir pritraukiantys. Tad savaime suprantama, kodėl lietuvių kūriniuose, ypač poezijoje, labai dažnai įžvelgiamas šis vienišumo ir atstumtumo išgyvenimas, išreiškiamas pačiais poetiškiausiais apibūdinimais. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokiais būdais atsiskleidžia vienišumo bei atstumtumo išgyvenimai įvairiuose lietuvių poezijos kūriniuose, sykiu pabrėžiant kuo šis vienišumo bei atstumtumo išgyvenimas lietuvių poezijos kūriniuose yra ypatingas. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!