Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vyro ir moters santykiai lietuvių literatūroje. (2)  
9.7 (3 atsiliepimai)

Gaukite šį kalbos pavyzdį per 2 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas*;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus;
 • Dovana - rašinių prenumerata visiems mokslo metams.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Vyro ir moters santykių vaizdavimas lietuvių prozoje. Vyro ir moters santykių vaizdavimas literatūroje. Vyro ir moters santykiai literatūroje. Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūra yra turtinga savo pateikiamomis temomis skaitytojui. Tad šiuo atveju, viena iš tų temų – vyro ir moters santykiai. Tai yra tikriausiai pati aktualiausia tema tiek jaunesniam, tiek vyresniam žmogui, kadangi vyrų ir moterų santykius matome kasdien. Tad kaip tie vyro ir moters santykiai akcentuojami bei pateikiami literatūriniuose kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Vyro ir moters santykiai – tai vieni dažniausiai aptariamų santykių. Dažnai apie vyrus ir moteris yra kalbama visuomenėje. Šis santykis tarp vyro ir moters yra kiekvienam aktualus, nes būtent per vyrą ir moterį jungiantį santykį susikuria šeimos, vėliau papildančios vyro ir moters santykius tėvų ir vaikų santykiais. Tad vyrui ir moteriai priklausantys santykiai yra aktualūs ir neprarandantys savo reikšmės niekada. Kadangi vyro ir moters santykis yra įdomus bei aktualus kiekvienam, apie šiuos santykius dažnai renkamasi kalbėti ir lietuvių literatūros kūriniuose. Žinoma, dažnai šis santykis nėra akivaizdus, o jeigu ir yra akivaizdžiai aprašomas, dažnai yra siejamas su meilės tema, kuri vėlgi yra labai svarbi, ką jau bekalbėti, kad tiek meilės, tiek vyro bei moters santykių vaizdavimai lietuvių literatūroje dažniausiai būna labai skirtingi, bet svarbiausia – unikalūs. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje yra gilinamasi į vyro bei moters santykius. Todėl kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokie vyro ir moters santykiai atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose, kokie šiems santykiams priklauso motyvai bei kuo apskritai šis santykis tarp vyrų ir moterų yra svarbus. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Daugiau informacijos...

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Klientai rekomenduoja:
  9.7 (3 atsiliepimai)

  Šį kalbėjimo pavyzdį rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

  Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų pavyzdžių. Būtent šis darbo pavyzdys yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

 • Norint peržiūrėti šį darbo pavyzdį, spauskite čia!
 • Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuvių kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!