Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vyro paveikslas literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Dažnai vyras yra suvokiamas kaip šeimos išmaitintojas ar kaip tvirta ir autoritetinga šeimos galva. Visuomenė ir joje egzistuojantys stereotipai sukuria vienokį ar kitokį vyro vaizdinį kultūroje, kas skatina pačius vyrus būtent taip ir elgtis. Literatūroje taip pat egzistuoja įvairūs vyrų paveikslai, kurie atskleidžia kaip visuomenė vertina ir formuoja vyro asmenybę. Ilgas aprašymas: Vyras – tai yra didis asmuo, kuris dažniausiai tradiciškai pasižymi itin stipriomis, ryškiomis savybėmis. Daugelis jų yra priskiriami vyrui dėl kadaise turėtos galios ir perspektyvų ar net gyvenimo būdo. Todėl į vyrą yra žiūrima, kaip į medžiotoją, kovotoją, bet kokių negandų gyvenime nebijantį žmogų. Tačiau vyro paveikslas, žvelgiant giliau, yra kiek sudėtingesnis. Vyrui dažnai priklauso dar daugiau ir dar daug kitokių viena už kitą įvairesnių savybių, kurios gali parodyti vyrui būdingą įvairialypiškumą. Tad būtent tai galima pamatyti iš literatūros kūrinių. Būtent juose labai dažnai yra vaizduojamas vyras. Tačiau visumoje tų literatūros kūrinių jis visuomet skirtingas, turintis savitus charakterio ir būdo bruožus. Todėl tampa įdomu, kokios vyro savybės yra dažniausios. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais bei juose pasakojamomis istorijomis yra aptariama tai, kokios dažniausiai vyrui savybės priklauso, kuo vyras yra ypatingas bei kokį vyro paveikslą galima įžvelgti bei akcentuoti būtent iš literatūrinių kūrinių perspektyvos. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!