Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Žmogaus prigimties vertinimas literatūroje. Kalbėjimas apie žmogaus prigimties vertinimą lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Žmogaus prigimtis ir jos pažinimo keliai.

Trumpas aprašymas:

Kiekvienas žmogus turi savitą prigimtį, kuri individuali ir kiekvieno gyvenime reiškiasi skirtingai. Todėl šioje kalboje akcentuojama žmogaus prigimtis ir remiantis literatūriniais kūriniais detaliai analizuojama, kokia kiekvieno žmogaus aprašoma kūriniuose prigimtis yra, kokia jos reikšmė ir svarba.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus turi savitą bei unikalią prigimtį, kuri yra individuali ir kiekvieno gyvenime vyrauja skirtingai. Turima omenyje, kad žmogaus prigimtį galima laikyti asmeniniu dalyku, kuris tarsi nurodo, kokia kryptimi žmogus turėtų eiti bei kokį gyvenimo kelią žmogus turėtų plėtoti. Na, o kadangi žmonių yra labai daug, prigimtis kiekvienam yra individuali. Tačiau net ir kiekvienai žmogaus prigimčiai esant pakankamai skirtingai, yra bendrų, daugelį žmonių apjungiančių aspektų, susijusių su prigimtimi. Dažnai tokia žmogaus prigimtis siejama su morale, vertybių laikymusi ir kt. panašiais aspektais. Tad neretai apie žmogaus prigimtį bei tai, kaip žmogaus prigimtis yra vertinama, aptariama lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūros kūriniai dažnai aprašo įvairias gyvenimiškas situacijas, kuriose atsiskleidžia žmonės, jų gyvenimai, kurie dažniausiai ir atspindi žmogaus prigimties aspektus, pagal kuriuos ir galima nuspręsti, koks žmogaus prigimties vertinimas literatūros kūriniuose vyrauja. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, koks atsiskleidžia žmogaus prigimties vertinimas lietuvių literatūros kūriniuose bei kuo tokia atskleidžiama žmogaus prigimtis yra reikšminga.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?