Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Žmogaus vertybės lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Vertybes lietuviu literaturoje. Trumpas aprašymas: Vertybių svarba žmogaus gyvenime yra ypač didelė. Ateitis ir geras gyvenimas priklauso tiems, kas jų paiso ir jas puoselėja. Tikriausiai kiekvienas sutiktų, jog vertybės ir jų laikymasis padeda žmogui gyventi prasmingą ir laimingą gyvenimą. Taigi šioje kalboje aptariamos svarbiausios žmonių vertybės lietuvių literatūroje. Taip pat aptariama kam reikalingos šios vertybės bei kokia jų prasmė žmogaus gyvenime. Ilgas aprašymas: Vertybės – tai pamatinis žmogaus gyvenimo pagrindas, kuris sykiu gali būti traktuojamas, kaip tam tikros gyvenimo taisyklės. Šios taisyklės – vertybės – tai žmogaus laimingo ir prasmingo gyvenimo kelio dalis, nes be vertybių, tikėtina, kad nei vienas žmogus negalėtų gyventi garbingai, laimingai ir harmoningai. Tikslingas vertybių laikymasis yra raktas į gyvenimo sėkmę. Neretai, laikantis vertybių žmogus ne tik gyvena moraliai, laimingai ir prasmingai, tačiau vien dėl savo vertybių laikymosi gali tapti idealu kitiems žmonėms, kurie jį seks. Todėl vertybės kuria moralines normas, skatina idealų kūrimąsi. Be vertybių nebūtų bendruomenių ir nebūtų žmonių, kuriuos iš tiesų būtų galima vadinti tikrais žmonėmis. Tačiau kokios žmogaus vertybės vyrauja? Kurios iš vertybių yra ar turi būti svarbiausios žmogui, kad jis galėtų tapti kažkuo daugiau nei vien funkcionuojančiu organizmu? Ne paslaptis, kad tokioms vertybėms įvardinti tikslaus skaičiaus nėra, nes vertybių yra labai daug. Tačiau apie žmogaus vertybes neretai kalbama lietuvių literatūros kūriniuose. Būtent todėl, remiantis lietuvių literatūriniais kūriniais, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokios yra žmogaus vertybės bei kodėl būtent tų vertybių laikymasis yra toks svarbus.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!