Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Žmogaus vertybės XXa. lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: XXa. buvo permainingas ir labai sunkus – jo metu įvyko du pasauliniai karai, kurie nusinešė daugybę žmonių gyvybių. Tačiau šie karai ne tik sunaikino žmonių gyvenimus, bet ir keitė jų pasaulėžiūrą ir vertybes. Išlaikyti vertybes kritinėje situacijoje yra neapsakomai sunku – žmogus yra spaudžiamas ir naikinamas brutalios aplinkos, tad žmogui tampa ypač sunku priešintis. Vis dėlto, bet kokiu istoriniu laikotarpiu egzistuoja vertybės, kurio išlieka per ilgus amžius. Šiame kalbėjime yra nagrinėjamos žmogaus vertybės. Ilgas aprašymas: XX a. žvelgiant per istorinę prizmę, be jokių abejonių buvo itin permainingas ir itin sunkus laikotarpis lietuviams ir lietuvių tautai. Būtent XX a. vyko daug rizikingų įvykių, kurie apeliavo į tėvynės ir savojo tautinio identiteto netekimą. Tad tuo metu žmonių gyvenimus kaustė du pasauliniai karai, nusinešę daug žmonių gyvybių, tremtys, okupacijos ir kt. įvykiai. Savaime suprantama, kad tokios istorinės situacijos keitė ir formavo ir žmonių požiūrius bei pasaulėjautą, nes išlaikyti savas vertybes buvo labai sunku. Tačiau jeigu jos ir išliko, tapo itin svarbiomis. Taigi žmogus XX a. vertybių turėjo įvairių ir daugelis jų buvo susiję su paminėtais istoriniais įvykiais. Todėl daugelis tų žmogaus vertybių, svarbių tuo laikotarpiu, atsispindi ir XX a. lietuvių literatūroje, reprezentuojančioje to meto žmonių gyvenimą. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje ir yra aptariama, kokios žmogaus vertybės atsiskleidžia XX a. lietuvių literatūroje, sykiu aptariant šių vertybių reikšmingumą ne tik pačiam žmogui, tačiau ir visuomenei. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!