Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Žmogaus vidiniai konfliktai literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas yra pilnas įvairiausių situacijų ir netikėtumų. Todėl žmogus kartais patiria ne tik išorinius, bet ir vidinius konfliktus, kurie yra ne ką mažiau reikšmingi. Todėl šiame kalbėjime, remiantis atitinkamais literatūriniais kūriniais ir jų idėjomis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pasakojama, kokie žmogaus vidiniai konfliktai išryškėja literatūroje bei kuo jie yra reikšmingi.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – tai viena ilga kelionė, kuri prasideda nuo vaikystės, kada žmogus tik pradeda susipažinti su pasauliu. Tiesa, pasaulio pažinimo pradžioje žmogus įgyja įgimtas savybes. Jos būna pamatinės žmogaus gyvenimo savybės, kurios atspindi žmogaus charakterio pamatus. Tačiau augant, žmogus susiduria su įvairiausiomis situacijomis, kurios gali pradėti veikti žmogaus mąstyseną. Tokios situacijos dažnai būna prieštaraujančios arba kiek nepalankios žmogaus vidiniams ir, galima sakyti, pamatiniams troškimams. Taigi būtent dėl to žmogus, bandydamas suderinti tiek savo poreikius, tiek išorinius jam keliamus lūkesčius, pradeda patirti labai stiprias moralines kolizijas arba, kitaip tariant, vidinius konfliktus. Vidinis konfliktas šiuo atveju yra labai dramatiška situacija, kurioje žmogus nebesugeba pasirinkti dalykų, jaučia ilgas abejones. Todėl vidiniams konfliktams daugiausiai būdingas yra neužtikrintumas, ilgos abejonės ir nesugebėjimas pasirinkti. kadangi vidinių konfliktų svarba žmogui yra didelė ir netgi familiari beveik visiems, dažnai apie vidinius konfliktus yra šnekama ir literatūriniuose kūriniuose. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pateikiama, kokie žmogaus vidiniai konfliktai yra aprašomi literatūros kūriniuose bei kuo šie vidiniai konfliktai žmogui yra reikšmingi.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?