Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Žmogiškosios vertybės lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kalbėjimas žmogiškosios vertybės. Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje apstu įvairiausių pasakojimų, kuriuose labai dažnai iškyla žmogiškosios vertybės – žmogaus prasmingo gyvenimo pamatas. Tad kokios dažniausiai lietuvių literatūriniuose kūriniuose atsiskleidžia žmogiškosios vertybės, kaip jos suvokiamos bei kuo jos apskritai yra svarbios žmogui, argumentuotai pasakojama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūroje yra apstu pačių įvairiausių tekstų, pačiomis įvairiausiomis temomis. Kiekvienas tų literatūrinių tekstų pasakoja labai įdomias istorijas, apie žmonių gyvenimus ir jų peripetijas. Būtent todėl šie lietuvių literatūros kūriniai yra įdomūs bei įtraukiantys, sykiu atspindintys lietuviškąją kultūrą. Tačiau lietuvių literatūros kūrinių prasmė nėra vien tokia. Lietuvių literatūros kūriniai sykiu pateikia labai daug žmogiškųjų vertybių. Būtent žmogiškosios vertybės lietuvių literatūros kūriniuose yra labai dažnas reiškinys, kuris gali leisti žmogui tobulėti ir geriau suprasti, ko trūksta to žmogaus gyvenime. Tad dažniausiai žmogui ir trūksta žmogiškųjų vertybių arba bent jau suvokimo apie žmogiškąsias vertybes. Todėl lietuvių literatūros kūriniai yra unikali terpė apie žmogiškąsias vertybes sužinoti kur kas daugiau. Kadangi žmogiškųjų vertybių yra labai daug ir visos jos yra pakankamai svarbios bei reikšmingos, šiame kalbėjimo pavyzdyje renkamasi argumentuotai pateikti svarbiausias žmogiškąsias vertybes, atsiskleidžiančias lietuvių literatūroje. Taigi kalbėjimo pavyzdyje aptariama, kokios žmogiškosios vertybės regimos lietuvių literatūros kūriniuose bei kaip apskritai žmogiškosios vertybės veikia žmonių gyvenimus. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!