Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Žmonių tarpusavio santykiai lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmonių tarpusavio santykiai – labai svarbus gyvenimo aspektas. Žmogus juk yra priverstas nuolat bendrauti, komunikuoti ir tokiu būdu kurti unikalius ryšius. Tačiau lietuvių literatūroje tarpusavio santykiai iškyla kaip labai savotiški. Kuo jie savotiški, argumentuotai apibrėžiama remiantis žymiausiais rašytojų kūriniais.

Ilgas aprašymas:

Žmogus niekada nebūna vienas. Jau nuo pat gimimo žmonės gimsta bendruomenėse – tam tikrose žmonių grupėse, kurias sieja emocinis ir bendrumo ryšys, dažnai netgi ir tradicijos su papročiais. Būtent todėl gimimas bendruomenėje žmonėms yra tarsi pirminis ženklas, kad žmogui niekada neteks būti vienam, kadangi visas pasaulis yra nuklotas tokiomis bendruomenėmis. Taigi būtent nuo gimimo žmogus pradeda su bendruomenės žmonėmis, o vėliau ir su kitais, kurti įvairius tarpusavio santykius. Vieni žmonės tarpusavio santykius plėtoja labai glaudžiai bei supranta juos kaip prasmingus, tačiau kitus tarpusavio santykius su žmonėmis žmogus gali atmesti ir nemėgti. Tad tokiu atveju, galima matyti, jog žmonių tarpusavio santykiai gali būti įvairialypiai. Dėl tokios žmonių tarpusavio santykių įvairovės, neretai apie tarpusavio santykius žmonių gyvenime kalbama ir lietuvių literatūroje. Būtent lietuvių literatūros siužetuose atvaizduoti veikėjai, jų siejimas su kitais žmonėmis, puikiai gali parodyti, koks gali būti žmonių santykis bei apskritai kokios reikšmės jis gali turėti. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kokie žmonių tarpusavio santykiai atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?